سوالات و تعرفه ها

لیست تعرفه و نمونه سوالات خود را مشاهده نمایید…

تعرفه ها

تعرفه خدمات

گروه تبلیغات رشت همراه با کمترین قیمت و بهترین کیفیت در خدمت شما عزیزان میباشد…

طرح برنزی

2 میلیون تومان

/ شخصی
طرح اقتصادی

4 میلیون تومان

فروشگاهی
طرح طلایی

7 میلیون تومان

/ فروشگاهی
سوالی دارید ؟

تماس بگیرید

09118882510

01333537442

با توجه به این که سایت های طراحی شده از 0 تا 100 توسط تیم تبلیغات رشت کد نویسی می شوند، بنابراین کاملاً قابل توسعه و پشتیبانی می باشند. بعد از تحویل اولیه سایت در هر زمان دیگری می توانید درخواست کنید امکانات جدید به سایت اضافه شوند.

در حال حاضر تبلیغات رشت  از آخرین نسخه معماری  طراحی سایت استفاده می کند..

در تبلیغات رشت برای قرارداد سایت ها هزینه سالانه کلیه خدمات از جمله پشتیبانی،هاست و …. معادل 20% مبلغ کل قرارداد با احتساب نرخ تورم سالانه  از 20% محاسبه شده می باشد. برای پورتال ها و سایر پروژه های خاص هزینه سالانه با توجه مقیاس به پروژه برآورد می شود.

در تبلیغات رشت  علاوه بر طراحی سایت،هاست و دامنه نیز به صورت هدیه به کارفرما داده می شود. اما کارفرما می تواند به صورت جداگانه هاست و دامنه را از شرکت دیگری تهیه نماید.در واقع علت هدیه بودن هاست و دامنه تضمین کیفیت خدمات ما و رضایتمندی مشتری و عدم وابستگی ما و کارفرما به شرکت های دیگر است.

در طراحی اختصاصی پس از عقد قرارداد، ابتدا کارفرما فرم اطلاعات اولیه را تکمیل و به تبلیغات رشت  تحویل داده می شوند. در مرحله عقد قرارداد 50% پیش پرداخت دریافت می گردد، بعد از تکمیل و طراحی سایت  توسط  تبلیغات رشت سپس کارفرما 50% از مبلغ قرارداد را نیز تسویه می گردد.